Written by 11:10 Tanıtım Filmi

Tanıtım Filmi

Ürününüzü veya hizmetinizi hedef kitlenize tanıtmanın en iyi yolu tanıtım filmi çekmektir. Çünkü görsellik insan hafızasında daha güçlü bir etkiye sahiptir ve algıları açar. Bu nedenle tanıtım videoları bir firma veya markayı tanıtmanın en iyi yolunu sağlayan araçlardan biridir.

Müşterilerinizi ürün ve hizmetleriniz hakkında bilgilendirmek için bir tanıtım videosu kullanmak akıllıca olacaktır. Peki firma olarak tanıtım filmi çekerken nelere dikkat ediyoruz? Sizi nasıl tanıştıracağız?

Tanıtım videoları, işletmenizi ve ürünlerini/hizmetlerini tanıtmak için tasarlanmıştır. Bu videoları çekerken ürün ve hizmetinizi olumlu ve ilgi çekici hale getiriyoruz. Bu, müşterilerin size dönmesini sağlar.

Tanıtım videoları doğrudan ürün veya hizmet odaklı olmalıdır. Bu videolar genellikle 10 veya 15 dakikadan fazla sürmemelidir. Bu nedenle, mümkün olduğunca çok kişi videoyu izleyecek ve beğenecektir. Çünkü uzun tanıtım videoları bir süre sonra insanların sıkılmasına neden oluyor. Tanıtım filmi çekerken de buna dikkat ediyoruz.

İşletmeniz fuar gibi büyük tanıtım faaliyetlerine katılıyorsa tanıtım filmi en önemli ihtiyaçlarınız arasında yer alacaktır. Film tasarımlarımızı bu tür bir organizasyonu göz önünde bulundurarak yapıyoruz.

Firma olarak çektiğimiz tanıtım filmleri, rekabet ortamında öne çıkmanıza yardımcı olacaktır.

 

Neden Bizi Seçmelisiniz?
4K Çözünürlük ULTRA HD Kalitesinde Tanıtım Filmi Çekimi

Profesyonel ekipman ve ekip ile tanıtım videonuzu çekiyoruz. 4K Ultra HD kalitesinde çektiğimiz kayıtları Süper Ağır Çekim ağır çekim sahneleri ile konuya ve kurguda olması gereken sıraya göre seçilen müzikler ile süsleyerek montajı bitiriyoruz.


Müzikli Tam Senkronize ve Düzenlenmiş Tanıtım Videosu

Tanıtım filmi çekildikten sonra sektöre ve işin tarzına göre birlikte karar verdiğimiz lisanslı müzikleri satın alıyoruz ve ardından müziğin iniş çıkışlarına göre tam senkronize kurgular yapıyoruz.


Drone Havadan 4K Video ve Fotoğraf Çekimi

Havadan çekimlerimiz 4K video kalitesinde titreşimsiz ve stabildir ve bunun için sizi ekstra büyük bütçelerle zorlamıyoruz. Havadan drone video çekimi her zaman estetiği ve ifadeyi güçlendiren en önemli unsurlardan biridir. Ayrıca profesyonel ekipmanlarla yapılan fotoğraf çekimlerimiz de hizmetinizdedir.


Profesyonel Fotoğraf Çekimi

A’dan Z’ye profesyonel donanımlı stüdyomuzda ve prodüksiyon ekibimizle fotoğraf çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Ancak fabrika fotoğraf çekimleri, personel fotoğraf çekimleri, bazı ürün fotoğraf çekimleri, menü fotoğraf çekimleri gibi yerinde olması gereken durumlarda ekipmanlarımızı mobil portatif bir şekilde bulunduğunuz yere götürebilir ve çekimleri yapabiliriz. Çekimden sonra fotoğrafların her birini tek tek rötuşlayıp düzenledikten sonra yüksek çözünürlükte size teslim ediyoruz.


Sosyal Medya Gönderileri için Dinamik Kısa Kurgular

Tanıtım filmi çekimlerimizin ardından kurgu, montaj ve efekt çalışmaları sonrasında ortaya çıkan ana kurgudan sosyal medya için maksimum 1 dakika uzunluğunda yeni bir dinamik ve akıcı kurgu yapıyoruz.


Animasyon Tanıtım Filmi ve Seslendirme

Firmanız için oluşturulan storyboard üzerinde 2 boyutlu tasarımlar ile animasyon ve hareket çalışmaları yapılabilir. Bu eserlerde arka planda dinamik müzik ve ihtiyaç halinde seslendirme yardımı ile anlatım güçlendirilmiştir.


Etkinlik / Etkinlik Tanıtım Videosu Çekimi

Yaratıcı çekimler ve dinamik kurgular, sosyal medya paylaşım formatlarına uygun kurgular ile etkinlik ve davetlerinizi beğeninize sunuyoruz. Düzenleme sonrası etkili metin geçişleri ile anlatımı akıcı ve anlaşılır hale getiriyoruz.

(Visited 25 times, 1 visits today)
Close